• Teatr Puszek i "Zając Chwalipięta"

• JUŻ DZIŚ Teatr Puszek i "Zając Chwalipięta" 🐰 pokażą Wam, że niezbyt mądrze jest się przechwalać! 😊 Zaznacz opcję "Otrzymaj przypomnienie" i podaj dalej ten link! 😊 🕕 Retransmisja spektaklu rozpocznie się automatycznie tutaj w czwartek o godz. 18:05!

52. premiera Teatru Puszek / 18 marca 2016 / Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie

• "Domowe Przedszkole" TVP ABC

• Domowe Przedszkole” to skierowany do najmłodszych dzieci wirtualny kanał edukacyjny w ramach projektu eSzkoła na platformie vod.tvp.pl.

Od poniedziałku do piątku dzieci przez 4 godziny na stronie vod.tvp.pl w paśmie na żywo skorzystają ze specjalnej oferty programowej kanału TVP ABC

LINK do wirtualnego przedszkola poniżej

• KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ

• DRODZY RODZICE 🦋🐥🦉🐸🐞🐝

Od środy 25 marca prowadzimy na stronie www naszego przedszkola kształcenie na odległość

Prosimy Rodziców naszych przedszkolaków o utrzymywanie z nami stałego kontaktu / wg ustalonej w każdej grupie formie

Prosimy o informacje //telefoniczne 68 355 24 58 wew. 32 - 33 lub mailowe - przedszkolenr1@op.pl // jeśli jest potrzebne jakieś dodatkowe wsparcie.

Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy :)

• SPOTKANIE Z PANIĄ  WIOSNĄ
          • SPOTKANIE Z PANIĄ WIOSNĄ

• 💚💚💚Gorący news!💚💚💚

Pani Wiosna zgodziła się na spotkanie czytelnicze!

Podobno zmieniła fryzurę, a przeczyta opowiadanie o.. MAŁYM MISIU! 😲😲

Zapowiedziała, że ma ciekawe zadania dla dzieci do wykonania w domu 😲

Będziecie? Roześlijcie zaproszenie do jak największej liczby Przedszkolaków 💚💚💚

Spotkanie odbędzie się na stronie https://www.facebook.com/anetakone/    Misiowa Mama

• REKRUTACJA 2020/2021

• Zgodnie z Zarządzeniem 0050.12.2020 Burmistrza Kożuchowa z dnia 20 stycznia 2020r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2020/2021 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prowdzonych przez Gminę Kożuchów

OGŁASZAMY REKRUTACJĘ DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Dokumenty składamy w terminie 18.02.2020 - 03.03.2020r.

Rodzice dzieci chodzących do naszego przedszkola wypełniają tylko druk deklaracji potwierdzającej wolę kontynuowania edukacji w naszym przedszkolu

druk_1_-_deklaracja_(1).pdf​​​​​​​

W dniu 09.03.2020r. komisja rekrutacyjna poda listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do przedszkola.

W terminie od 10.03.2020r. do 17.03.2020r. rodzice kandydatów zakwalifikowanych składają pisemne oświadczenie potwierdzające wolę przyjęcia dziecka do naszego przedszkola, nie złożenie oświadczenia będzie oznaczało rezygnację z miejsca w przedszkolu.

W dniu 18.03.2020r. komisja rekrutacyjna poda listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do przedszkola.

Poniżej zamieszczamy dokumenty rekrutacyjne do wydrukowania i przyniesienia do przedszkola, dokumenty wydrukowane można pobrać w przedszkolu w godz. 7.00 - 17.00 u dyrektora, w administracji  u p. Marleny Szczerbińskiej lub w Grupie Kaczuszek.

druk_2_-_wniosek.pdf

druk_3_-_oswiadczenie_-_wielodzietnosc_(1).pdf

druk_4_-_oswiadczenie_-_samotne_wychowywanie_dziecka.pdf

druk_5_-_oswiadczenie_-_zatrudnienie.pdf

druk_6_-_oswiadczenie_-_podatek.pdf

• Tydzień Talentów

• W dniach od 1 do 5 kwietnia w naszym Przedszkolu odbędzie się kolejny już TYDZIEŃ TALENTÓW. Jest to kontynuacja tygodnia "Pasja i ja" podczas którego dzieci poznawały zaintersowania zaprszonych osób. W tym tygodniu nasi wychowankowie prezentować będą swoje mocne strony.

Poniedziałek - konkurs ekologiczny "Zrób coś z niczego - czyli drugie życie odpadu"

Wtorek - konkurs recytatorski "Przedszkolak w świecie poezji"

Środa - konkurs taneczny "Lubię tańczyć"

Czwartek - konkurs sportowy "Sport moją pasją"

Piątek - konkurs piosenki "Znane przeboje w wykonaniu dzieci"

• Pasja i ja

• Kochani Rodzice, Kochani Goście

W dniach 25 - 29 marca w naszym Przedszkolu realizujemy tematykę "Pasja i ja". W grupach pojawili się zaproszeni Goście, którzy opowiadali o swoich zainteresowaniach, hobby - czyli o tym co lubią robić w wolnej chwili, co robią z pasją i zainteresowaniem, co sprawia im przyjemność.Celem tego tygodnia zajęć było pokazanie dzieciom osób (dzieci i dorosłych) które mają określone zainteresowania aby zachęcic je do szukania własnych pasji, hobby.

• KOLOROWY TYDZIEŃ

• Kochani :)

Już od dzisiaj mamy w Przedszkolu KOLOROWY TYDZIEŃ

dzisiaj był dzień żółty, jutro we wtorek będzie dzień pomarańczowy

środa będzie zielona a czwrtek czerwony.

w piątek będzie mix kolorów.

Każdego dnia na dzieci będzie czekać kolorowe zadanie, a efekty pracy w danym dniu grupy wywieszą przed swoją salą. Czeka nas dużo kolorowej zabawy :)

• Drodzy Rodzice
            Zapraszamy Rodziców dzieci, które znalazły się na liście kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola na nowy rok szkolny 2019/2020 do podpisania dokumentów niezbędnych w dalszym postępowaniu rekrutacyjnym.

Dokumenty wypełniają:
            1) Rodzice nowych dzieci zakwalifikowanych do przedszkola - wszystkie trzy załączniki
            2) Rodzice dzieci kontynuujących edukację przedszkolną w naszym przedszkolu tylko dwa załączniki: Wizerunek dziecka i Upoważnienie do odbioru.
            Dokumenty można także pobrać w wersji wydrukowanej w przedszkolu w godz. 8.00 - 16.00

Oswiadczenie_woli(1).docx

Upowaznienie_do_odbioru(1).docx