• Biedronki cz. 2 tablo

     • Nowa galeria Biedronki cz. 2 tablo została dodana do albumu fotograficznego

      Galeria Biedronki cz. 2 tablo to cd. przeglądu zdjęć dzieci od chwili kiedy po raz pierwszy przyszły do naszego przedszkola aż do chwili odejści dzieci do szkoły.

     • Biedronki cz. 1 tablo

     • Nowa galeria Biedronki cz. 1 tablo została dodana do albumu fotograficznego

      Galeria Biedronki cz. 1 tablo to przegląd zdjęć dzieci od chwili kiedy po raz pierwszy przyszły do naszego przedszkola aż do chwili odejści dzieci do szkoły.

     • Powrót do przedszkola

     • Drodzy Rodzice.  Kochane Dzieci

      Już od poniedziałku 19 kwietnia czekamy

      na Wszystkie Dzieci w Przedszkolu.

      Bardzo się cieszymy, że już niedługo będziemy się

      codziennie wspólnie bawić

      i pracować. Do zobaczenia w poniedziałek :):):)

       

     • Życzenia Wielkanocne

     •  

      Gdy nadejdzie Wielkanocny poranek

      Niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek...

      Mazurków kajmakowych, bazi srebrzystych,

      Bogatego zająca i kurczaczków puszystych.

      Świątecznego nastroju, biesiady obfitej,

      Lukrowego baranka, a w dyngusa - głowy wodą zmytej!

      Wesołych Świąt  życzą

      Pracownicy i Dyrekcja Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Kożuchowie 

    • Rekrutacja II etap
     • Rekrutacja II etap

     • NA ROK SZKOLNY 2021/2022 II ETAP

      Dzisiaj o godz. 9.00 wywiesiliśmy w przedszkolu listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na nowy rok szkolny 2021/2022.

      Prosimy rodziców dzieci zakwalifikowanych  o wypełnienie i dostarczenie do przedszkola 2 dokumentów ( linki poniżej). Termin oddania dokumentów max do 17.03.2021r.

      Dostarczenie wypełnionych  dokumentów jest warunkiem niezbędnym aby dziecko znalazło się na listach dzieci przyjętych na nowy rok szkolny. Listy dzieci przyjętych zostaną wywieszone w przedszkolu  w dniu 18.03.2021r. o godz. 9.00.

      Dokumenty w wersji wydrukowanej można też pobrać w przedszkolu w godzinach 8.30 - 13.30 w terminie od 09 - 17.03.2021r.

       

    • REKRUTACJA  I etap
     • REKRUTACJA I etap

     • NA ROK SZKOLNY  2021 / 2022

      Zgodnie z Zarządzeniem Nr 0050.15.2021 Burmistrza Kożuchowa z dnia 26 stycznia 2021r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2021/2022 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Kożuchów 

       

      OGŁASZAMY REKRUTACJĘ DO PRZEDSZKOLA  NA ROK SZKOLNY 2021/2022

       

      HARMONOGRAM REKRUTACJI

       

      I etap rekrutacji

      Rodzice dzieci chodzących do naszego przedszkola wypełniają i składają tylko druk deklaracji        potwierdzającej wolę kontynuowania edukacji w naszym przedszkolu w terminie do 08.02.2021r.

      druk_1_-_deklaracja_(1)(1).docx

      W terminie od 15.02.2021r.  do  26.02.2021r. rodzice nowych dzieci ubiegający się o przyjęcie ich      do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022 składają komplet dokumentów. (druki nr  2 – 6)

      W dniu 09.03.2021r. komisja rekrutacyjna poda listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów  niezakwalifikowanych do naszego przedszkola.

      II etap rekrutacji

      W terminie od 10.03.2021r. do 17.03.2021r. rodzice kandydatów zakwalifikowanych do naszego przedszkola składają pisemne oświadczenie potwierdzające wolę przyjęcia dziecka do naszego przedszkola, nie złożenie oświadczenia będzie oznaczało rezygnację z miejsca w przedszkolu.

      W dniu 18.03.2021r. komisja rekrutacyjna poda listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do przedszkola.

      Poniżej zamieszczamy dokumenty rekrutacyjne do wydrukowania i przyniesienia ich do przedszkola, dokumenty wydrukowane można pobrać także w przedszkolu w godz. 8.30 – 13.30 u dyrektora lub w administracji  u p. Marleny Szczerbińskiej . Ze względu na wdrożony w przedszkolu reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19 zachęcamy do składania dokumentów drogą elektroniczną na adres e-mail: przedszkolenr1@op.pl (dokumenty są w wersji edytowalnej) lub złożenia ich  w przedszkolu we wskazanych wyżej godzinach. Ograniczenie godzin pobrania/oddania dokumentów jest związane z godzinami przyprowadzania  i odbierania dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkola (minimalizowanie kontaktów między rodzicami).

      Szczegółowe informacje udzielamy pod nr telefonu: 68 355 24 58 wew. 34, 33, 32.

      Dokumenty na pierwszy etap rekrutacji

      druk_2_-_wniosek(1).doc

      druk_3_-_oswiadczenie_-_wielodzietnosc_(1).docx

      druk_4_-_oswiadczenie_-_samotne_wychowywanie_dziecka(1).docx

      druk_5_-_oswiadczenie_-_zatrudnienie(1).docx

      druk_6_-_oswiadczenie_-_podatek(1).docx

       

      Dokumenty na drugi etap rekrutacji zamieścimy w dniu 09.03.2021r.

    • Festiwal Teatrów dla Dzieci 2021 on-line
     • Festiwal Teatrów dla Dzieci 2021 on-line

     •  

      Zapraszamy na kolejna edycję Wielkiej Teatralnej Przygody dla Najmłodszych – tym razem on-line!W dniach 4-15 stycznia 2021 polecimy wyjątkowe spektakle z całej Polski, zaprosimy na warsztaty i do udziału w konkursie.

      SIECIOWARTKA……czyli selekcja najlepszych spektakli dla dzieci, wszystko to, co warto zobaczyć on-line. Jak nie zgubić się w nieprzebranych zasobach Internetu? Gdzie szukać wartościowych treści? Nie musicie się głowić! Wyszukaliśmy spektakle dla dzieci które warto zobaczyć, takie, które poruszają ważne tematy i przypominają ulubione bajkowe postaci.

      WARSZTATYW tym roku – także dla dorosłych. Wśród tematów: magiczne sztuczki, domowe sposoby na efekty specjalne, trema i praca na scenie. Wszystko on-line.

      LINK    Festiwal Teatrów dla Dzieci 2021 on-line

     • Teatr dla dzieci w domowych warunkach. 4 października rusza KORCZAK ONLINE.

     • Najciekawsze spektakle ostatnich lat związane z Międzynarodowym Festiwalem Teatrów dla Dzieci i Młodzieży. Warsztaty edukacyjne związane z działalnością Ogniska Teatralnego U MACHULSKICH. Dyskusje i lekcje teatralne dla najmłodszych, rodziców i nauczycieli. ASSITEJ Polska przez cały październik udostępnia za darmo platformę KORCZAK ONLINE.

     • Baśniowy pokoik

     •  Baśniowy pokoik – to wielkie marzenie niepoprawnego Pieska, który porzuca rodzinną budę i kochającego Tatę, by zdobyć pierwszą nagrodę na wystawie psów w Mieście Róż.Niestety róże mają też kolce! Czy Piesek odda swą miskę i obrożę, by móc trochę się pobawić? Czy zamiast „baśniowego pokoiku” zyska pchły na grzbiet? Wszystko skończyłoby się może źle, gdyby nie Biały Kotek idący za nim łapa za łapą. Ale… Co na to wszystko powie Tata?!„Baśniowy pokoik” to przypowieść o piesku niepoprawnym i kochającym tacie

    • Nowy rok szkolny 2020/2021
     • Nowy rok szkolny 2020/2021

     • Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice,

      już za parę godzin rozpocznie się nowy rok szkolny 2020/2021. Przedszkole przygotowane czeka na Dzieci.

      Cały zespół Pracowników dołożył wszelkich starań, aby w reżimie sanitarnym w jakim będziemy pracować przygotować przedszkole przyjazne Dzieciom. Nie mogliśmy przygotować wielu rzeczy, ale wynagrodzimy to Dzieciom naszą codzienną pracą, sercem i zaangażowaniem. Życzymy aby ten trudny rok przyniósł Wam Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice oraz nam Pracownikom Przedszkola wiele radości, aby codziennie znalazł się powód do uśmiechu i zadowolenia. Aby mimo wielu zakazów był to DOBRY ROK SZKOLNY.

      Zapraszamy już od godz. 6.00 do naszego Przedszkola, pamiętajcie aby przy wejściu zdezynfekować ręce, na korytarzach zasłaniać usta i nos (dorośli) oraz zachowywać dystans społeczny 1,5m od innych rodziców i ich dzieci.

      Pozdrawiam w imieniu całego Zespołu Pracowników -

      Ewa Bembnowicz, Dyrektor Przedszkola.

    • Kochane Przedszkolaki Drodzy Rodzice
     • Kochane Przedszkolaki Drodzy Rodzice

     • DZIĘKUJEMY ZA TEN ROK SZKOLNY, ZA WASZ TRUD, POŚWIĘCONY CZAS, ZA ZAANGAŻOWANIE W ZDALNE NAUCZANIE, ŻYCZYMY WAM  I WASZYM DZIECIOM UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI.

      DO ZOBACZENIA:)

     • Praca przedszkola 04 - 24 maja

     • Drodzy Rodzice

      W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Burmistrza Kożuchowa Pana Pawła Jagaska oraz wszystkich dyrektorów publicznych i niepublicznych placówek oświatowych z terenu naszej Gminy. W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy placówek: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kożuchowie, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kożuchowie, Szkoła Podstawowa w Mirocinie Dolnym, Przedszkole Miejskie Nr 1 w Kożuchowie, Publiczne Przedszkole Nr 3 w Kożuchowie, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stypułowie, Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Muchomorek” w Kożuchowie, Niepubliczne Przedszkole „Akademia Malucha” w Kożuchowie, Przedszkole „Ochronka” w Kożuchowie. Podczas spotkania w poczuciu wspólnej odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i ich rodzin, a także pracowników placówek oświatowych podjęto wspólną decyzję o dalszym zamknięciu w/w placówek do dnia 24 maja 2020 r. Mając na uwadze obawy o bezpieczeństwo dzieci i personelu oraz konieczność zorganizowania odpowiedniego zabezpieczenia pobytu dzieci i pracowników w sytuacji braku szczegółowych wytycznych dotyczących rozwiązań organizacyjnych, a przede wszystkim sanitarnych związanych z przeciwdziałaniem możliwości rozprzestrzeniania się COVID-19 w tych placówkach.

      W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt telefoniczny

      68 355 24 58 lub 691 552 458 lub email - przedszkolenr1@op.pl

                                                                      Ewa Bembnowicz, Dyrektor Przedszkola

       

    • Pokaż nam swój Talent
     • Pokaż nam swój Talent

     • UWAGA! UWAGA! Drogie Przedszkolaki Grupa BiedronkiZaprasza dzieci do udziału w zabawie "Pokaż nam swój Talent", Każdy z Was może zaśpiewać, zatańczyć, coś narysować lub zagrać. Może to być coś zupełnie innego. Róbcie zdjęcia, nagrajcie krótkie filmiki. Wszystkie prezentacje można umieszczać po tym postem bądź wysyłać Waszym Paniom w grupach.Na Wasze pomysły czekamy do 24.04.2020r. Dla Wszystkich którzy wezmą udział w zabawie przewidziane są niespodzianki.

liczba odwiedzin: 4308