• REKRUTACJA  I etap
     • REKRUTACJA I etap

     • NA ROK SZKOLNY  2021 / 2022

      Zgodnie z Zarządzeniem Nr 0050.15.2021 Burmistrza Kożuchowa z dnia 26 stycznia 2021r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2021/2022 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Kożuchów 

       

      OGŁASZAMY REKRUTACJĘ DO PRZEDSZKOLA  NA ROK SZKOLNY 2021/2022

       

      HARMONOGRAM REKRUTACJI

       

      I etap rekrutacji

      Rodzice dzieci chodzących do naszego przedszkola wypełniają i składają tylko druk deklaracji        potwierdzającej wolę kontynuowania edukacji w naszym przedszkolu w terminie do 08.02.2021r.

      druk_1_-_deklaracja_(1)(1).docx

      W terminie od 15.02.2021r.  do  26.02.2021r. rodzice nowych dzieci ubiegający się o przyjęcie ich      do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022 składają komplet dokumentów. (druki nr  2 – 6)

      W dniu 09.03.2021r. komisja rekrutacyjna poda listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów  niezakwalifikowanych do naszego przedszkola.

      II etap rekrutacji

      W terminie od 10.03.2021r. do 17.03.2021r. rodzice kandydatów zakwalifikowanych do naszego przedszkola składają pisemne oświadczenie potwierdzające wolę przyjęcia dziecka do naszego przedszkola, nie złożenie oświadczenia będzie oznaczało rezygnację z miejsca w przedszkolu.

      W dniu 18.03.2021r. komisja rekrutacyjna poda listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do przedszkola.

      Poniżej zamieszczamy dokumenty rekrutacyjne do wydrukowania i przyniesienia ich do przedszkola, dokumenty wydrukowane można pobrać także w przedszkolu w godz. 8.30 – 13.30 u dyrektora lub w administracji  u p. Marleny Szczerbińskiej . Ze względu na wdrożony w przedszkolu reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19 zachęcamy do składania dokumentów drogą elektroniczną na adres e-mail: przedszkolenr1@op.pl (dokumenty są w wersji edytowalnej) lub złożenia ich  w przedszkolu we wskazanych wyżej godzinach. Ograniczenie godzin pobrania/oddania dokumentów jest związane z godzinami przyprowadzania  i odbierania dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkola (minimalizowanie kontaktów między rodzicami).

      Szczegółowe informacje udzielamy pod nr telefonu: 68 355 24 58 wew. 34, 33, 32.

      Dokumenty na pierwszy etap rekrutacji

      druk_2_-_wniosek(1).doc

      druk_3_-_oswiadczenie_-_wielodzietnosc_(1).docx

      druk_4_-_oswiadczenie_-_samotne_wychowywanie_dziecka(1).docx

      druk_5_-_oswiadczenie_-_zatrudnienie(1).docx

      druk_6_-_oswiadczenie_-_podatek(1).docx

       

      Dokumenty na drugi etap rekrutacji zamieścimy w dniu 09.03.2021r.

    • Festiwal Teatrów dla Dzieci 2021 on-line
     • Festiwal Teatrów dla Dzieci 2021 on-line

     •  

      Zapraszamy na kolejna edycję Wielkiej Teatralnej Przygody dla Najmłodszych – tym razem on-line!W dniach 4-15 stycznia 2021 polecimy wyjątkowe spektakle z całej Polski, zaprosimy na warsztaty i do udziału w konkursie.

      SIECIOWARTKA……czyli selekcja najlepszych spektakli dla dzieci, wszystko to, co warto zobaczyć on-line. Jak nie zgubić się w nieprzebranych zasobach Internetu? Gdzie szukać wartościowych treści? Nie musicie się głowić! Wyszukaliśmy spektakle dla dzieci które warto zobaczyć, takie, które poruszają ważne tematy i przypominają ulubione bajkowe postaci.

      WARSZTATYW tym roku – także dla dorosłych. Wśród tematów: magiczne sztuczki, domowe sposoby na efekty specjalne, trema i praca na scenie. Wszystko on-line.

      LINK    Festiwal Teatrów dla Dzieci 2021 on-line

     • Teatr dla dzieci w domowych warunkach. 4 października rusza KORCZAK ONLINE.

     • Najciekawsze spektakle ostatnich lat związane z Międzynarodowym Festiwalem Teatrów dla Dzieci i Młodzieży. Warsztaty edukacyjne związane z działalnością Ogniska Teatralnego U MACHULSKICH. Dyskusje i lekcje teatralne dla najmłodszych, rodziców i nauczycieli. ASSITEJ Polska przez cały październik udostępnia za darmo platformę KORCZAK ONLINE.

     • Baśniowy pokoik

     •  Baśniowy pokoik – to wielkie marzenie niepoprawnego Pieska, który porzuca rodzinną budę i kochającego Tatę, by zdobyć pierwszą nagrodę na wystawie psów w Mieście Róż.Niestety róże mają też kolce! Czy Piesek odda swą miskę i obrożę, by móc trochę się pobawić? Czy zamiast „baśniowego pokoiku” zyska pchły na grzbiet? Wszystko skończyłoby się może źle, gdyby nie Biały Kotek idący za nim łapa za łapą. Ale… Co na to wszystko powie Tata?!„Baśniowy pokoik” to przypowieść o piesku niepoprawnym i kochającym tacie

  liczba odwiedzin: 44760