• Nowy rok szkolny 2020/2021

• Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice,

już za parę godzin rozpocznie się nowy rok szkolny 2020/2021. Przedszkole przygotowane czeka na Dzieci.

Cały zespół Pracowników dołożył wszelkich starań, aby w reżimie sanitarnym w jakim będziemy pracować przygotować przedszkole przyjazne Dzieciom. Nie mogliśmy przygotować wielu rzeczy, ale wynagrodzimy to Dzieciom naszą codzienną pracą, sercem i zaangażowaniem. Życzymy aby ten trudny rok przyniósł Wam Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice oraz nam Pracownikom Przedszkola wiele radości, aby codziennie znalazł się powód do uśmiechu i zadowolenia. Aby mimo wielu zakazów był to DOBRY ROK SZKOLNY.

Zapraszamy już od godz. 6.00 do naszego Przedszkola, pamiętajcie aby przy wejściu zdezynfekować ręce, na korytarzach zasłaniać usta i nos (dorośli) oraz zachowywać dystans społeczny 1,5m od innych rodziców i ich dzieci.

Pozdrawiam w imieniu całego Zespołu Pracowników -

Ewa Bembnowicz, Dyrektor Przedszkola.