• Praca przedszkola 04 - 24 maja

     • Drodzy Rodzice

      W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Burmistrza Kożuchowa Pana Pawła Jagaska oraz wszystkich dyrektorów publicznych i niepublicznych placówek oświatowych z terenu naszej Gminy. W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy placówek: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kożuchowie, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kożuchowie, Szkoła Podstawowa w Mirocinie Dolnym, Przedszkole Miejskie Nr 1 w Kożuchowie, Publiczne Przedszkole Nr 3 w Kożuchowie, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stypułowie, Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Muchomorek” w Kożuchowie, Niepubliczne Przedszkole „Akademia Malucha” w Kożuchowie, Przedszkole „Ochronka” w Kożuchowie. Podczas spotkania w poczuciu wspólnej odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i ich rodzin, a także pracowników placówek oświatowych podjęto wspólną decyzję o dalszym zamknięciu w/w placówek do dnia 24 maja 2020 r. Mając na uwadze obawy o bezpieczeństwo dzieci i personelu oraz konieczność zorganizowania odpowiedniego zabezpieczenia pobytu dzieci i pracowników w sytuacji braku szczegółowych wytycznych dotyczących rozwiązań organizacyjnych, a przede wszystkim sanitarnych związanych z przeciwdziałaniem możliwości rozprzestrzeniania się COVID-19 w tych placówkach.

      W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt telefoniczny

      68 355 24 58 lub 691 552 458 lub email - przedszkolenr1@op.pl

                                                                      Ewa Bembnowicz, Dyrektor Przedszkola

       

    • Pokaż nam swój Talent
     • Pokaż nam swój Talent

     • UWAGA! UWAGA! Drogie Przedszkolaki Grupa BiedronkiZaprasza dzieci do udziału w zabawie "Pokaż nam swój Talent", Każdy z Was może zaśpiewać, zatańczyć, coś narysować lub zagrać. Może to być coś zupełnie innego. Róbcie zdjęcia, nagrajcie krótkie filmiki. Wszystkie prezentacje można umieszczać po tym postem bądź wysyłać Waszym Paniom w grupach.Na Wasze pomysły czekamy do 24.04.2020r. Dla Wszystkich którzy wezmą udział w zabawie przewidziane są niespodzianki.

    • AKADEMIA PANA KLEKSA
     • AKADEMIA PANA KLEKSA

     • Witajcie w naszej bajce... 🖐😊 "Akademia Pana Kleksa" to musical, który swoją premierę na scenie KDK miał w 📅 2014 roku, a przygotowany został przez dzieci z sekcji artystycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie, we współpracy z sekcją taneczną Kutnowskiego Domu Kultury.

      Kiedy? Część 1 - 2.04.2020 godz. 18:05 (czwartek)Gdzie? Tutaj w tym okienku! 💻 Facebook Kutnowski Dom Kultury

    • W Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci przypada na 2 kwietnia (czwartek)
     • W Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci przypada na 2 kwietnia (czwartek)

     •  

      To święto nieprzypadkowo obchodzone jest 2 kwietnia. W ten dzień, w 1805 roku urodził się słynny duński baśniopisarz Hans Christian Andersen, autor takich klasyków jak „Brzydkie kaczątko”, „Calineczka” czy „Królowa Śniegu”.

      Dlaczego warto czytać dzieciom? Zalet jest bardzo wiele. Książki dostarczają wiedzy, rozwijają wyobraźnię, pamięć, uczą logicznego myślenia, kojarzenia faktów. Książki mają także w sobie duży ładunek emocjonalny. Zaszczepiając młodym miłość do czytania, jest nadzieja, że w przyszłości częściej będą siedzieć z nosem w książce niż w smartfonie. 

  liczba odwiedzin: 49047