• KOLOROWY TYDZIEŃ

• Kochani :)

Już od dzisiaj mamy w Przedszkolu KOLOROWY TYDZIEŃ

dzisiaj był dzień żółty, jutro we wtorek będzie dzień pomarańczowy

środa będzie zielona a czwrtek czerwony.

w piątek będzie mix kolorów.

Każdego dnia na dzieci będzie czekać kolorowe zadanie, a efekty pracy w danym dniu grupy wywieszą przed swoją salą. Czeka nas dużo kolorowej zabawy :)

• Drodzy Rodzice
            Zapraszamy Rodziców dzieci, które znalazły się na liście kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola na nowy rok szkolny 2019/2020 do podpisania dokumentów niezbędnych w dalszym postępowaniu rekrutacyjnym.

Dokumenty wypełniają:
            1) Rodzice nowych dzieci zakwalifikowanych do przedszkola - wszystkie trzy załączniki
            2) Rodzice dzieci kontynuujących edukację przedszkolną w naszym przedszkolu tylko dwa załączniki: Wizerunek dziecka i Upoważnienie do odbioru.
            Dokumenty można także pobrać w wersji wydrukowanej w przedszkolu w godz. 8.00 - 16.00

Oswiadczenie_woli(1).docx

Upowaznienie_do_odbioru(1).docx

Wizerunek_Dziecka(1).docx

• Teatr Cudaki

• Dzisiaj odbyło się w Centrum Kultury Zamek przedstawienie teatralne w wykonaniu grupy teatralnej CUDAKI. Grupę tworzyli Rodzice i Pracownicy naszego Przedszkola. Był to podarunek od Nas Dorosłych dla naszych Milusińskich. Przedstawienie składało się z wierszy Jana Brzechwy, pięknie przygotowana scenografia, stroje, aktorzy, którzy wczuwali się w role oraz wspaniała widownia to sukces, który dzisiaj zawitał na zamkową scenę.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli  się do wspóllnej zabawy heart

• Rekrutacja Dokumenty

• Drodzy Rodzice
            Zapraszamy Rodziców dzieci, które znalazły się na liście kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola na nowy rok szkolny 2018/2019 do podpisania dokumentów niezbędnych w dalszym postępowaniu rekrutacyjnym.

Dokumenty wypełniają:
            2) Rodzice dzieci kontynuujących edukację przedszkolną w naszym przedszkolu tylko 2 oświadczenia: Wizerunek dziecka i Upoważnienie do odbioru.

Oswiadczenie_woli.docx

Wizerunek_Dziecka.docx