• Święto Niepodległości

• Dzisiejszy dzień w naszym Przedszkolu uczcił Święto Niepodlełgłości przypadające na dzień 11 listopada. Grupa Biedronek pod kierunkiem p. Asi i Reni przygotowały bardzo ładny i wzruszający program artystyczny, który dzieci pięknie zaprezentowały.  Bardzo ważne są dla nas w wychowywaniu dzieci treści patriotyczne. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście oficer Wojska Polskiego ppłk Mirosław Lewandowski wraz z dwoma uczennicami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Kożuchowie z klasy wojskowej.

Film z przedszkolnej uroczystości na FanPage przedszkola.

• Pasowanie u Motylków

• Wdniu dsisiejszym odbyła się wielka uroczystość w grupie Motylków. Dzieci zostały pasowane na Przedszkolaka z Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Kożuchowie. Motylki przygotowały krótki program artystyczny, który pokazał czego do tej pory nauczyły się w przedszkolu. Pani Anita i Magda przygotowały dla Rodziców niespodziankę w postaci prezentacji, która pokazała dotychczasową pracę grupy, w tym spotkania adaptacykjne z rodzicami. Spotkanie zakończyło się wspólnym słodkim poczęstunkiem.